השאירו פרטים ונחזור אליכם


גינות יפות

כל הגינות נעימות לעין ומרחיבות את הלב, אולם גינות יפות באמת הן מקצוע ואומנות של ממש. חברת Rich גני יוקרה מבטיחה לכם בניית גינות לצרכים שלכם מבלי להתפשר על האסתטיקה שלכם. הגינות יכולות להיבנות על גג הדירה, במרפסת שלכם, בפנטהאוז, בבית פרטי או במבנה ציבורי. גינות נעימות ואיכותיות שבנויות על ידי אנשי המקצוע מבטיחות לכם איכות חיים ומראה יוקרתי שמקנה לבית שלכם את האסתטיקה הנפלאה שמחפשים כל מי שמבקשים להשביח את הנכס שלכם. זוהי המומחיות של אנשי המקצוע בגינון ובעיצוב.

שירותי החברה הטובים מבטיחים לכם גינות יפות

אנשי החברה משלבים ידע וניסיון של תחומים רבים כדי לאפשר לכם את השירות המיוחל. יתרונות החברה הם בכך שהעיצוב של גינות יפות כולל מרכיבים שונים והם כוללים:

  • שימוש בחומרים ובמתקנים וציוד מתקדמים, משום שלכל גינה יש את הייחוד שלה לפי המיקום והתנאים. יש גינות שיש לשקם מהיסוד את הישן, או להקים מההתחלה תוך כדי בנייה של חלקי מבנה כמו שבילים, מתחמים, דקים, רחבות, קירות ופרגולות, ספסלים וגדרות. ויש גינות שבהן מסתפקים באלמנטים פשוטים יותר כמו מסלעות שונות ואדניות. 
  • שימוש בצמחייה שנכונה לכל גינה כדי שתיראה במיטבה בכל עונה של השנה ומבלי להתפשר על המראה.
  • ייעוץ בתחזוקה ובטיפוח הגינה לפי סגנון החיים שלכם והעדפותיכם.

גינות יפות הניתנות להקמה בכל מקום

האתגר של הקמת גינות הוא חלק מהעבודה היומית של אנשי החברה ולכן הדרכים היצירתיות שהם מוצאים כדי לשלב את היופי ואסתטיקה יחד עם החומרים המודרניים מעוררות התפעלות. גינות שהושקעה בהן מחשבה והן משלבות גם אלמנטים עיצוביים כמו אדניות מחומרים שונים, דקים ופרגולות, עמודים וספסלים, ריהוט גן ובריכות נוי ובריכות שחייה, עצים, שיחים וצמחייה נמוכה לנוי או לירק ופרי. 

כל הסוגים של הצמחים שאתם יכולים לחשוב עליהם משתלבים היטב במרחב הנתון בכל גודל שטח שהוא. בחברה מנצלים בצורה מיטבית בדיוק את כל המבנה הנכון של המרפסת או החצר שלכם, ואם יש לכם גג הוא יהפוך בדרך פלא לגג קסום של גינה משיבת נפש. הגינות מתאימות לכל סוג וסגנון, לכל טעם ולכל תקציב, ויהיו בה כל המרכיבים שחשוב לכם לראות בה.

 

גינות יפות ומעוצבות

X

השאירו פרטים ונחזור אליכם

גם אתם רוצים את הגינה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם


קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל